75 річниця трагедії в урочищі Бабин Яр та місті Камянець-Подільский.

проект

75 річниця трагедії в урочищі Бабин Яр та місті Камянець-Подільский. Німецько-українські спогаді. Воркшоп та документальний фільм.

Єврейська спільнота міста Дюссельдорф, у співпраці із Центром Gedankendach (м. Чернівці) та іншими недержавними органзаціями України та Дюссельдорфа, планує проведення памятного документального проекту на честь 75-ї річниці трагедії у Бабиному Яру та місті Камянець-Подільській.

Цілямі даного проекту є:

Популяризація памятних для україно-німецько-єврейської історії місць.
Зближення мережі громадських структур у культурі пам'яті.
Розвиток засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю в заходах націлених на популяризацію та розвиток туризму в меморіалальних місцях.

У кооперації з учасниками тих самих подій та їх родичами ми створимо документальний фільм. За підтримки істориків ми здійснимо, захоплюючу та повну емоцій та історичних подробиць, подорож, на місця трагедій у містах Чернівці, Кам'янець-Подільський та у Бабин Яр / Київ, проведемо час у співпраці із навчальними закладами та місцевими громадськими організаціями. Група учасників проекту складається із активних, повних ентузіазму людей а сама поїздка та її результати будуть зафіксовані на відео та представлені у документаному фільмі, на багатомовному сайті, виставках та урочистих заходах у Києві, Чернівцях та Дюссельдорфі, зокрема на виставці у Музеї історії міста Києва та фестивалі Paul Spiegel Film у Дюссельдорфі.

 

Центральна Рада Євреїв в Німеччині є патронатом проекту.